Netology vs Eco Dla Firm

Netology
2 - 4
Eco Dla Firm

Spotkanie pomiędzy drużynami Netology a Eco Dla Firm, zapowiadało się jako rywalizacja zespołów, które w sezonie jesiennym Sportowej Ligi Firm odnosiły jak na razie same zwycięstwa. Piłkarze rozstawieni w tym pojedynku w roli gospodarzy, przed tygodniem pokonali ekipę Novichem 2:1. Natomiast goście w swoim ostatnim starciu odnieśli zwycięstwo przeciwko UMWŚ 5:2. Dzięki dobrej postawie obu zespołów w pierwszych tygodniach rozgrywek, trudno było wskazać faworyta tego meczu. Spotkanie rozpoczęło się od dobrej gry obu drużyn w środku pola. Zarówno gospodarze jak i goście starali się wymieniać dużą liczbę podań, dokładnie konstruując swoje koleje ataki. Pierwszy gol w tej rywalizacji padł już w 2 minucie, a z trafienia cieszył się zawodnik Eco Dla Firm – Jakub Lenard. Na tego gola błyskawicznie jednak odpowiedzieli gospodarze, już 3 minuty później doprowadzając do wyrównania. Gola dającego remis Netology zdobył Paweł Kabut. Po bardzo intensywnych pierwszych minutach, w kolejnych fragmentach mecz stał się spokojniejszy, jednak wciąż z szansami na bramkę dla obu zespołów. W 17 minucie Artur Szostak wyprowadził gości na jednobramkowe prowadzenie i taki wynik utrzymał się już do przerwy. W drugiej odsłonie zaczęła zarysowywać się lekka przewaga piłkarzy Eco Dla Firm, którzy wraz z kolejnymi akcjami stawali się coraz groźniejsi. W 31 minucie goście podwyższyli prowadzenie na 3:1, a kilka minut później dołożyli kolejną bramkę. Ostatecznie zawodnicy Netology musieli uznać wyższość Eco Dla Firm, przegrywając w stosunku 2:4. Dzięki tej wygranej goście umocnili się na prowadzeniu w tabeli 2 Ligi.