7Adam Sokół 8', 10', 15', 22', 33'
13Jakub Krzczuk 25'
5Michał Barciaga
  11 6

Nie będą dobrze wspominać potyczek z ProPoint reprezentanci Inmedium.pl. Druga drużyna ledwie dwa tygodnie temu przegrała z Gliwiczanami 2:11, a teraz równie dotkliwej porażki doznał pierwszy zespół. Obie drużyny mierzyły się po raz trzeci w tym roku, a zarówno w zimowym Pucharze Ligi, jak i w czasie wiosennego sezonu górą był Inmedium.pl. Tym razem rywale wzięli srogi rewanż za te porażki, odnosząc pewne zwycięstwo. ProPoint otworzył wynik meczu w 8 minucie, a następnie powiększał swoją przewagę, pewnie punktując przeciwnika, choć Inmedium.pl również miał swoje okazje. Zwycięstwo Gliwiczan było w pełni zasłużone, ale rywale mieli sytuacje by zakończyć mecz choćby z bramką honorową. Ostatecznie ta sztuka im się nie powiodła i ProPoint mógł się cieszyć nie tylko z efektownej wygranej, ale również z zachowanego czystego konta.Gliwiczanie przeskoczyli w tabeli swojego czwartkowego rywala, awansując do górnej połowy tabeli i w zasadzie zapewniając sobie utrzymanie. Niebezpiecznie blisko strefy spadkowej znalazło się z kolei Inmedium.pl, które w kolejnym tygodniu czeka bardzo ważne starcie z Silvan Logistics.