Inmedium.pl vs BetaMed SA

Inmedium.pl
4 - 3
BetaMed SA

BetaMed SA ma już zagwarantowany awans do Ekstraklasy, dotychczas wygrali 7 meczów i tylko dwukrotnie remisowali, więc to oni przystępowali w roli faworyta. Inmedium.pl mimo dobrej dla oka gry, przeplata dobre mecze tymi gorszymi, lecz wszyscy wiedzą, że potrafią postawić ciężkie warunki rywalom. I tak było tym razem. Obie ekipy od początku tworzyły dużo sytuacji, tempo było szybkie, dzięki czemu starcie było atrakcyjne dla oka. W 10 minucie Sławomir Bargiel strzałem pod poprzeczkę pokonał golkipera Inmedium.pl. Outsider atakował, lecz BetaMed zachował czyste konto głownie dzięki dyspozycji Wojciecha Szwedo, który kilkukrotnie uratował swój zespół. Na sekundy przed końcem pierwszej części, z rzutu wolnego dobrym strzałem popisał się Daniel Niemczyk, który wpakował gola „do szatni” przeciwnikom. Po zmianie stron byliśmy świadkami koncertu Martina Markosyana oraz Tomasza Manjury. Szybkie odrobienie strat sprawiło, że faworyt już w 27 minucie musiał gonić wynik. Wszystkie trafienia były niezwykle precyzyjne, a napastnicy Inmedium.pl pozostawili golkipera niebieskich bez najmniejszych szans. W 33 minucie mieliśmy już 4:2, a Markosyan strzałem z powietrza umieścił piłkę przy słupku, kompletując hat-tricka. Chwilę po wznowieniu Tomasz Budzik zdobył bramkę kontaktową, lecz to było wszystko, na co było ich stać tego dnia. Byliśmy świadkami sensacji, BetaMed notuje pierwszą porażkę w sezonie, a Inmedium.pl zasłużenie zgarnia komplet punktów.