11Kamil Lamla 17'
25'
4Bartłomiej Wylężek
  10 10

Faworytem tego starcia był Auroland, który wciąż liczy się w walce o najwyższe cele. Dla graczy Inmedium.pl II liczy się każdy punkt, bowiem znajdują się na ostatnim miejscu w tabeli z jednym zwycięstwem na koncie. Pierwsze minuty były dosyć wyrównane, jednak z czasem do głosu dochodzili gracze w zielonych strojach. W 7 minucie wynik starcia otworzył Tomasz Caputa. Chwilę później wyrównał Łukasz Klepek, jednak to tylko podrażniło piłkarzy Aurolandu, którzy zareagowali w najlepszy z możliwych sposobów – zapunktowali rywala kilkukrotnie. Bramki Ogazy, Lamla i Caputa dały duży komfort w grze faworytowi. Jeszcze przed przerwą drugą bramkę dla swojej drużyny zdobył Radosław Gazda, zamykając wynik do przerwy przy stanie 4:2. Po zmianie stron gra toczyła się już do jednej bramki – outsider robił co mógł, ale nie był w stanie zatrzymać dobrze dysponowanych zawodników w zielonych strojach. W drugiej połowie na listę strzelców wpisał się jeszcze trzykrotnie Mateusz Ogaza, dwukrotnie Tomasz Caputa, a jedno trafienie dołożył Artur Pasek. Wynik odzwierciedla w pełni przebieg meczu, 10:2 dla Aurolandu mówi samo za siebie – 3 punkty trafiają na konto zielonych, a Inmedium.pl II musi wykrzesać z siebie maksimum możliwości by uniknąć relegacji do niższego szczebla rozgrywek.