Inmedium.pl vs Rockwell Automation

Inmedium.pl
1 - 4
Rockwell Automation

Jedni i drudzy nie mieli ostatnio powodów do radości, zatem w bezpośrednim spotkaniu szukali okazji do podreperowania swojego dorobku punktowego. Rockwell Automation przełamał w poprzednim tygodniu passę porażek, urywając punkty PwC SDC, ale na zwycięstwo czekał od inauguracyjnej kolejki, z kolei Inmedium.pl przegrało dwa poprzednie mecze. Beniaminek rozpoczął to starcie z dużym animuszem i na efekty nie trzeba było długo czekać. Rockwell Automation już po 5 minutach prowadził 2:0 i przed przerwą, choć więcej goli w tej odsłonie meczu już nie padło, był stroną przeważającą. W drugiej połowie do głosu zaczęli dochodzić gracze Inmedium.pl, którzy po pół godzinie gry zdobyli gola kontaktowego, jednak jak okazało było to wyłącznie trafienie na otarcie łez. Rywale szybko odpowiedzieli dwoma bramkami, skutecznie kontrując, dzięki czemu uniknęli nerwowej końcówki i pozbawili przeciwników nadziei na jakąkolwiek zdobycz. Inmedium.pl do końca walczyło choćby o zmniejszenie rozmiarów porażki, jednak wynik nie uległ już zmianie. Rockwell Automation przerywa zatem passę meczów bez wygranej i oddala się od strefy spadkowej.