Silvan Logistics vs BetaMed SA

Silvan Logistics
3 - 6
BetaMed SA

W tym sezonie BetaMed SA nie zaliczył jeszcze żadnej porażki, w związku z tym zwycięską passę chciał podtrzymać również po tym meczu. Z kolei Silvan Logistics radzi sobie w lidze ze zmiennym szczęściem. Niebiescy rozpoczęli to spotkanie z impetem – już w drugiej minucie pokonali bramkarza rywala po raz pierwszy. Po kolejnych dziesięciu minutach, na tablicy wyników widniało już 0:2. Biali się jednak nie zamierzali poddawać – jeszcze przed zmianą stron nawiązali kontakt bramkowy dzięki trafieniu Michała Kapuścińskiego. Początek drugiej połowy należał zdecydowanie do BetaMedu. Kolejne trafienia dały mu bezpieczną przewagę nad przeciwnikiem, który pomimo strzelenia kolejnych dwóch bramek, nie był w stanie odrobić całej straty. Koniec końców, trzy punkty wędrują na konto niebieskich, którzy już zacierają ręce przed kolejnym ligowym starciem.