Inmedium.pl vs BGH Polska

Inmedium.pl
6 - 2
BGH Polska

Dobrą dyspozycję w ostatnich spotkaniach pokazywali gracze Inmedium.pl, którzy po zwycięstwie nad BetaMed SA przystępowali do tego spotkania w roli faworyta. Gracze BGH Polska mieli okazję na przerwanie złej passy, lecz przed nimi stało trudne zadanie. Od początku trio Manjura – Markosyan – Kaczmarczyk sprawiało bardzo dużo problemów zawodnikom w błękitnych strojach. W 7 minucie Manjura otworzył wynik spotkania, a chwilę później potężnym strzałem z dystansu podwyższył prowadzenie swojego zespołu. Brak koncentracji faworyta sprawił, że gola kontaktowego od razu po wznowieniu zdobył Marcin Łukomski, który wykończył dwójkową akcję. Do przerwy wynik nie uległ zmianie. W drugiej odsłonie zawodnicy Inmedium.pl dominowali. W 23 minucie doskonałym przeglądem pola popisał się Wasilewski, który wypatrzył osamotnionego Markosyana – a ten nie ma w zwyczaju nie wykorzystywać takich sytuacji – spokojnie wykończył sytuację i mieliśmy 3:1. Ten sam zawodnik po chwili znów zameldował się na liście strzelców, a strzałem do pustej bramki podwyższył rezultat na 4:1. Gracze BGH Polska starali się pojedynczymi zrywami zaskakiwać przeciwników, a do końca spotkania udało im się to raz – w 34 minucie Kret pokonał golkipera Inmedium.pl. Przed końcem meczu faworyt trafiał jeszcze dwukrotnie – Markosyan skompletował hat-tricka, a trafienie dołożył Cieślik, dzięki czemu sędzia zagwizdał po raz ostatni, a na tablicy wyników widniał rezultat 6:2 dla Inmedium.pl, którzy zasłużenie zgarniają komplet punktów.