PwC SDC vs Plastic Omnium

3 - 2
Plastic Omnium

Mecze o dużą stawkę pojawiają się coraz częściej im bliżej końca sezonu. Dwa zupełnie inne priorytety miały ekipy Pwc SDC oraz Plastic Omnium przed swoim wtorkowym spotkaniem. PwC SDC w przypadku samych zwycięstw oraz odrobimy szczęścia cały czas mogło liczyć na vice-mistrzostwo. Natomiast Plastic Omnium jest na bezpiecznej pozycji w tabeli ale muszą patrzeć co się dzieje za ich plecami i wtorkowe zwycięstwo może im wszelkie obawy pomóc spławić. Przechodząc do spotkania, bliżej realizacji swojego celu byli piłkarze Plastic Omnium zyskując przewagę 1-0. Przed przerwą PwC SDC wróciło do gry którą dobrze znamy i wyrównało na 1-1. Kilka minut przerwy dobrze wpłynęło na faworyta spotkania i nie można już było uświadczyć zaburzonego rytmu który widać było w pierwszych 20 minutach. Dwie kolejne bramki ustawiły to spotkanie i Plastic Omnium musiało się mierzyć z trudniejszym rywalem niż kilka chwil wcześniej. Rywalem, który jest już pewny swego, mimo utraty bramki na 3-2 na sam koniec. Tym samym zwycięska ekipa cały czas utrzymuje się w peletonie i daje sobie szansę na ucieczkę przy finiszu.