Plastic Omnium vs Silvan Logistics

Plastic Omnium
3 - 3
Silvan Logistics

Obie drużyny mierzyły się wcześniej ze sobą trzykrotnie i zawsze były to zacięte pojedynki. Dwukrotnie lepszy okazał się Silvan Logistics, wygrywając różnicą najpierw dwóch, a następnie jednej bramki, raz górą był Plastic Omnium, który również zwyciężył w rozmiarach najskromniejszych z możliwych. Poniedziałkowe starcie także było wyrównane i zakończyło się podziałem punktów, pierwszym w historii pojedynków tych zespół. Lepiej w to spotkanie wszedł Plastic Omnium, który po dwóch trafieniach niezawodnego Adriana Modelskiego prowadził 2:0. “Model” najpierw z zimną krwią wykorzystał sytuację sam na sam po szybko rozpoczętej przez bramkarza kontrze, a następnie popisał się skutecznym strzałem głową, wykańczając stały fragment gry. Do przerwy wynik był jednak remisowy, bowiem dubletem po drugiej stronie boiska odpowiedział Maciej Sikora. Po przerwie Adrian Modelski trafił po raz trzeci, kopiując swoją drugą bramkę, jednak rywale po raz kolejny doprowadzili do wyrównania. Maciej Sikora pozazdrościł snajperowi przeciwników i również skompletował hat-tricka. Silvan Logistics był bliski pójścia za ciosem i objęcia pierwszego prowadzenia w meczu, jednak graczom spadkowicza z Ekstraklasy dwukrotnie zabrakło szczęścia i centymetrów gdy obijali poprzeczkę bramki rywala. W końcówce jedni i drudzy mieli swoje okazje by przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść, jednak wynik nie uległ już zmianie i mecz zakończył się sprawiedliwym podziałem punktów.