Inmedium.pl vs PwC SDC

Inmedium.pl
4 - 2

Po ostatniej, bardzo bolesnej porażce zawodnicy Inmedium.pl zamierzali pokazać, że był to wypadek przy pracy. Tego dnia ich rywalem był zespół grający w tym sezonie w kratkę – PwC SDC. Początek spotkania pokazał, że Inmedium.pl wychodzi na boisko podwójnie zmotywowane. Szybka bramka Marka Markosyana chwilę po rozpoczęciu gry to był dopiero trzeci bieg. Chwilę później po bramce było już 2:0 po trafieniu Głucha. PwC starało się odpowiedzieć, jednak rywal wszedł w mecz perfekcyjnie. W 12 minucie Tomasz Manjura zdobył gola na 3:0. Chwilę później pierwsze trafienie dla zawodników w czerwonych strojach zdobył Adrian Kurkowski. Do przerwy wynik nie uległ zmianie. Po zmianie stron spotkanie wyrównało się, z czasem do głosu dochodzili gracze PwC, jednak tego dnia nie byli zbytnio skuteczni. W 24 minucie Łukasz Cieślik trafił na 4:1 dla Inmedium.pl. Od tego momentu ich rywal stwarzał więcej sytuacji, lecz na ich drodze często stawał bramkarz. W 32 minucie Krzysztof Kruszewski zdobył drugiego gola dla swojego zespołu, lecz nic to nie dało jego drużynie. 3 punkty trafiają na konto Inmedium.pl.