Capgemini vs Saint Gobain

3 - 5
Saint-Gobain Sekurit

Dla Saint Gobain ten mecz był okazją na awans w tabeli, ponieważ trzy punkty pozwalałyby zespołowi na zrównanie się punktami z dzisiejszym rywalem. Jednak otwarcie spotkania zdecydowanie należało do zawodników Capgemini, którzy po pięciu minutach prowadzili już dwiema bramkami. Saint Gobain nie zamierzało się poddawać i jeszcze przed przerwą nie dość, że wyrównało wynik, to w dodatku wyszło na jednobramkowe prowadzenie. Po zmianie stron Capgemini próbowało ruszyć do ataku, jednak futbolówka nie chciała wpaść do bramki. Za to Saint Gobain trafiło po raz kolejny. Koniec końców trzecią bramkę dla Capgemini zdobył Nabil Boukarch, dodając emocji w końcówce, jednak ostatnie słowo należało do Krystiana Kowalika, który zamknął mecz przy stanie 5:3 dla obecnego mistrza Ekstraklasy Sportowej Ligi Firm.