Lider Taxi vs PKF

Lider Taxi
7 - 5
PKF

Z optymizmem patrzyły w przyszłość ekipy Lider Taxi oraz PKF przed ich bezpośrednim spotkaniem w środę. Podobnie jak kibice, wiedząc że oba zespoły wygrały swój pierwszy mecz. Zmagania w 3 lidze w tym roku wyglądają inaczej niż zazwyczaj, ten poziom gry i zaangażowania zaciera się między ligami niższymi i wyższymi co powoduje radość na twarzy. Pierwsza połowa bez wyraźnego lidera zakończona z niewielką przewagą zawodników Lider Taxi. Druga część gry nadal obfitowała w wiele bramek i dobrej gry. Kilkukrotnie piłkarze PKF tracili dystans do rywali na 2 bramki, ale potrafili powrócić do rywalizacji skuteczną taktyką. Po 40 minutach gry wynik zatrzymał się na 7-5 na korzyść zawodników w żółtych strojach i mogło się wydawać, że mogliby jeszcze długo grać i więcej strzelać, gdyby tylko czas nie był ograniczony. Po zakończeniu zmagań nie jesteśmy dużo mądrzejsi, bo ekipa lepsza nie była diametralnie inna niż pokonani tego dnia pod wieloma względami. Prezentując podobną dyspozycję w następnych kolejkach można oczekiwać dalszych dobrych rezultatów.