Zannini Poland vs Lider Taxi

Zannini Poland
2 - 4
Lider Taxi

Zdążyliśmy się już trochę przyzwyczaić, że w lidze jest kilka drużyn, obok których nie można przejść obojętnie. Nie mam tu na myśli tylko efektownych zwycięstw, ale całości kolorytu i unikatowości niektórych ekip. Mecz Lider Taxi vs Zannini Poland w ramach 3 ligi – Grupy B był ekspozycją tego, co napisałem wcześniej. Takie mecze po prostu się ogląda i zapamiętuje, chociaż można w tym starciu wskazać wyraźnego faworyta, co może niektórym popsuć zabawę. Lider Taxi znacznie lepiej radzi sobie z grą w piłkę i tak też było od pierwszych minut. Po otwarciu rywalizacji golem trochę niespodziewanie swoje 3 grosze dorzucili rywale, bez kompleksów wyrównując stan tej potyczki. Druga połowa już obnażyła wszelkie braki ekipy Zannini Poland i tak niebywale sympatyczna paczka sportowców z minuty na minutę coraz bardziej odstawała. Nie zmieniło to faktu, że grając z kontry potrafili wyczyniać cuda i przy stanie 2-3 nadal można było się zastanawiać, co jeszcze są w stanie wyczarować. Wtedy do drzwi zapukała kondycja i forma, która była była po stronie Lidera Taxi i 4 gol daje tej ekipie pozycję lidera grupy.