IVIA vs ING Bank Śląski

IVIA
1 - 1
ING Bank Śląski

Niemal identycznie sezon jesienny rozpoczęły zespoły IVIA oraz ING Bank Śląski. Nie pozostaje nic więcej jak obstawiać remis w ich bezpośrednim starciu, jednak gdyby było zawsze tak prosto. nie byłoby sensu wychodzić na boisko. Pierwsze 20 minut starało się przekazać, że tego dnia, a szczególnie na tym boisku nikt nie rozbije banku i nie strzeli tuzina goli. Wyjątkowo niechętnie tego dnia bramki przyjmowały ciosy naszych zawodników i pozostało nam śledzić uważnie kto zdobędzie pierwszą bramkę, która będzie niebywałą zaliczką. Tej sztuki dokonała IVIA, efektownie kierując piłkę do bramki i z dużym spokojem kontynuowała futbol ,,na tak” do gwizdka. W drugich 20 minutach do głosu próbowali coraz śmielej dochodzić piłkarze ING Bank Śląski. W powietrzu wisiało wyrównanie, które już nieco wcześniej mogło być przypieczętowane. Ale nie uciekliśmy od tego i na 1-1 wyrównał ING Bank Śląski. To niemożliwe by na to się te drużyny umówiły, bo dla kogo wizja 3 punktów nie jest kusząca? Remis stał się faktem, nie zmianie on znacząco pozycji w tabeli obu ekip. Natomiast, by po 3 kolejkach nie zaznać uczucia porażki może im pozazdrościć niejedna drużyna.