Sopra Steria vs OSOZ

Sopra Steria
1 - 8
OSOZ

Choć to beniaminek rozpoczął sezon od wygranej, podczas gdy Sopra Steria uległa Hard Plast Tychy, OSOZ na pewno nie mógł być uważany za murowanego faworyta tego starcia. Tymczasem mecz miał jednostronny przebieg i rozmiary wygranej formalnych gości mogą zaskakiwać. Sopra Steria, która przeciwko doświadczonemu Hard Plast Tychy walczyła jak równy z równym, tym razem nie potrafiła dotrzymać kroku dobrze dysponowanemu rywalowi. OSOZ już po pięciu minutach prowadził 2:0, a dwie kolejne bramki, zdobyte jeszcze przed upływem kwadransa gry, w zasadzie rozstrzygnęły losy rywalizacji. Beniaminek w drugiej odsłonie meczu, podobnie jak w pierwszej połowie, strzelił cztery gole, podwajając swój dorobek sprzed przerwy. Taki przebieg spotkania wyraźnie podciął skrzydła graczom Sopra Sterii, którzy pozostawiali swoim rywalom mnóstwo miejsca na własnej połowie. Udało im się jednak strzelić gola honorowego, w samej końcówce meczu, lecz było to jedynie trafienie na otarcie łez. OSOZ, który nie zwykł tracić wielu goli, tym razem do szczelnej defensywy dołożył skuteczny atak i dzięki tej mieszance wylądował na czele tabeli 2 Ligi.