RAControls vs Netology

RAControls
0 - 5
Netology

Spotkanie pomiędzy zespołami RAControls a Netology zapowiadało się jako mecz, który niósł za sobą sporą dozę niewiadomej. Zawodnicy rozstawieni w tej rywalizacji w roli gospodarzy, na inaugurację sezonu jesiennego Sportowej Ligi Firm, pokonali ekipę Hard Plast Tychy 6:4. Natomiast dla zespołu gości to spotkanie było ich meczem numer jeden w obecnych rozgrywkach. Rywalizacja rozpoczęła się od wyraźnej przewagi zawodników Netology, którzy już od pierwszego gwizdka sędziego starali się przejąć kontrolę nad spotkaniem. Już po upływie zaledwie 2 minut gola dającego gościom prowadzenie zdobył Sebastian Lewicki. Po tej bramce mecz otworzył się jeszcze bardziej, a do kolejnych sytuacji podbramkowych zaczęli dochodzić gracze gości. W 10 minucie Netology podwyższyło prowadzenie na 2:0, za sprawą trafienia Pawła Kabuta, a już minutę później piłkarze gości prowadzili trzema golami. Takim wynikiem zakończyła się też pierwsza połowa, w której zawodnicy RAControls, nie zdołali zbyt wiele razy zagrozić bramce przeciwników. W drugiej odsłonie obraz gry się nie zmienił i gole nadal zdobywała tylko ekipa Netology. Dzięki trafieniom z 30 oraz 33 minuty, goście pokonali rywali różnicą 5 trafień, nie pozwalając przeciwnikom na przestrzeni całych 40 minut, na rozwinięcie skrzydeł. Graczem spotkania został wybrany Sebastian Lewicki, który zdobył dla swojej ekipy 2 gole i zaliczył asystę.