Auroland vs Plastic Omnium

Auroland
6 - 4
Plastic Omnium

Mecz pomiędzy drużynami Auroland a Plastic Omnium zapowiadał się jako spotkanie zespołów, które jak dotąd nie odniosły jeszcze zwycięstwa w sezonie jesiennym Sportowej Ligi Firm. W poprzednim tygodniu zmagań zawodnicy rozstawieni w tym meczu w roli gospodarzy, ulegli ekipie BetaMed SA 2:5. Natomiast goście przegrali swoją rywalizację z drużyną Voestalpine 7:9. Mecz rozpoczął się od dość wyrównanej gry obu zespołów, które starały się długo utrzymywać piłkę w swoich szeregach. Pierwszy gol w tej rywalizacji padł w 9 minucie, a gola na 1:0 dla gospodarzy zdobył Tomasz Caputa. Ta bramka znacząco ożywiła spotkanie, które od tej pory stało się jeszcze bardziej otwarte. W 12 minucie wyrównującego gola dla Plastic Omnium zdobył Adrian Modelski, a minutę później ten sam zawodnik wyprowadził swój zespół na prowadzenie. W końcówce pierwszej części gry również oglądaliśmy bramki i do przerwy widniał wynik 4:3. Druga cześć rywalizacji także rozpoczęła się od bramek. Najpierw już minutę po przerwie do siatki rywali trafili gracze Auroland. A chwilę później swojego kolejnego gola zanotowali goście. Drugie 20 minut nie było już tak obfite w sytuacje jak pierwsza część gry i ostatecznie Auroland pokonał Plastic Omnium 6:4, odnosząc swoją pierwszą wygraną w tym sezonie. Dla gości natomiast ta porażka oznacza czwarty kolejny mecz bez zdobyczy punktowej.