35Mateusz Rzepka 21'
90Łukasz Mielnicki 1', 34'
25'
  11 8

Mecz pomiędzy zespołami Voestalpine a BetaMed SA, zapowiadał się jako spotkanie drużyn, które na początku sezonu jesiennego Sportowej Ligi Firm, są w bardzo dobrej dyspozycji. Piłkarze rozstawieni w tej rywalizacji w roli gospodarzy, w swoim ostatnim meczu pokonali ekipę Plastic Omnium 9:7. Natomiast goście zwyciężyli 5:2 w starciu z zawodnikami Auroland. Oba zespoły w poprzedniej serii gier zdobywały wiele bramek, co zwiastowało dobre widowisko. Mecz lepiej rozpoczął się dla piłkarzy BetaMed, którzy już w pierwszej minucie rywalizacji, otworzyli wynik tego spotkania. Bramkę na 0:1 zdobył Łukasz Mielnicki. Początkowe fragmenty starcia należały zdecydowanie do graczy gości, którzy starali się dokładnie rozgrywać swoje kolejne ataki. W 7 minucie goście podwyższyli prowadzenie na 2:0, a kilka minut później Tadeusz Osuch wyprowadził BetaMed na trzy bramkową przewagę. Wówczas do głosu zaczęli dochodzić gospodarze, chcąc zatrzymać ofensywę przeciwników. Bramki Kamila Duraka z 14 i 15 minuty pozwoliły Voestalpine na załapanie kontaktu z przeciwnikiem. Ostatecznie do przerwy wynik wynosił 2:4, z szansami dla obu ekip w drugiej odsłonie. Jednak poza pierwszymi wyrównanymi fragmentami drugiej części gry, wraz z upływem czasu inicjatywa coraz bardziej przechodziła na stronę gości, którzy seryjnie zaczęli zdobywać bramki. Spotkanie w ostatecznym rozrachunku zakończyło się wynikiem 3:11, czego nie zapowiadało pierwsze 20 minut rywalizacji. Dzięki tej wygranej BetaMed SA objął pozycję lidera 1 Ligi z 9 punktami na swoim koncie.