Auroland vs BetaMed SA

Auroland
2 - 5
BetaMed SA

Faworytem spotkania pomiędzy zespołami Auroland a BetaMed SA była drużyna rozstawiona w tym meczu w roli gości. Gracze występujący na co dzień w niebieskich strojach, na inaugurację sezonu jesiennego Sportowej Ligi Firm pokonali ekipę BGH Polska 4:3. Natomiast gospodarze przed tygodniem wywalczyli 1 punkt w rywalizacji z ProPoint Gliwice. Spotkanie w początkowej fazie lepiej ułożyło się dla zawodników gości, którzy już w 3 minucie rywalizacji wyszli na prowadzenie. Gola na 1:0 dla BetaMed SA zdobył Tadeusz Osuch. W pierwszych minutach mecz był wyrównany z lekką optyczną przewagą na korzyść gości. Jednak wraz z kolejnymi upływającymi minutami „niebiescy” zaczęli coraz silniej narzucać graczom Auroland swój styl gry. W 11 minucie goście podwyższyli prowadzenie na 2:0, a w pierwszej części gry zdołali zdobyć jeszcze kolejne 2 gole, przy zmianie stron prowadząc już 4:0. Drugie 20 minut ofensywnie rozpoczęli natomiast zawodnicy występujący w zielonych strojach, chcąc swoją lepszą grą odwrócić losy spotkania. Już 2 minuty po przerwie gola dla Auroland zdobył Marcin Ćwieląg, a kilka chwil później na listę strzelców wpisał się Artur Pasek. Jednak tego dnia było to zbyt mało na dobrze dysponowanych graczy BetaMed SA, którzy grając uporządkowany futbol, zdołali trafić ponownie do siatki rywali. Ostatecznie Auroland przegrał starcie z BetaMed SA 2:5. Dzięki tej wygranej goście awansowali na 3 miejsce w ligowej tabeli.