6', 28'
19Kamil Durak 8', 20'
2Marcin Stróżyk 9'
  9 8

Spotkanie pomiędzy zespołami Plastic Omnium a Voestalpine zapowiadało się jako mecz drużyn, które na początku nowego sezonu Sportowej Ligi Firm znajdują się w odmiennej formie. Piłkarze rozstawieni w tej rywalizacji w roli gospodarzy, jak dotąd przegrali swoje dwie poprzednie konfrontacje. Natomiast ekipa gości w ostatnim spotkaniu pokonała drużynę Silvan Logistics 6:2, prezentując ofensywny styl gry. Mecz lepiej rozpoczął się dla zawodników Voestalpine, którzy już w 2 minucie rywalizacji wyszli na prowadzenie. Gola na 1:0 dla gości zdobył Mateusz Bryk. Cztery minuty później było już 0:2, a drugą bramkę dla graczy występujących w fioletowych strojach ponownie strzelił Mateusz Bryk. Gracze gospodarzy zdołali odpowiedzieć na ofensywę przeciwników już w 7 minucie, zdobywając bramkę kontaktową autorstwa Adriana Modelskiego. Pierwsza połowa spotkania była obfita również w kolejne trafienia. Obie ekipy grając bardzo ofensywnie w ataku, nie zabezpieczały obrony, w efekcie czego mieliśmy wysyp goli już w pierwszych 20 minutach rywalizacji. Na przerwę piłkarze obu zespołów schodzili przy wyniku 5:5. Drugą połowę spotkania lepiej otworzyli zawodnicy Plastic Omnium, którzy już 2 minuty po wznowieniu gry zdobyli kolejną bramkę. Jednak bardzo szybka odpowiedź zawodników Voestalpine sprawiła, że po 12 minutach rywalizacji w drugiej odsłonie widniał wynik 6:9. Gospodarze do samego końca meczu walczyli o to aby doprowadzić do wyrównania, lecz w efekcie zdołali zdobyć jeszcze tylko jednego gola. Ostatecznie Plastic Omnium uległ Voestalpine 7:9, przegrywając swoje trzecie spotkanie z rzędu, Dla gości natomiast, to zwycięstwo oznacza awans na pierwsze miejsce w tabeli 1 Ligi.