Plastic Omnium vs Inmedium.pl

Plastic Omnium
2 - 5
Inmedium.pl

Przed rozpoczęciem spotkania pomiędzy zespołami Plastic Omnium a Inmedium.pl, faworytem wydawała się być ekipa rozstawiona w tej rywalizacji w roli gości. Przed tygodniem piłkarze Inmedium.pl, na inaugurację nowego sezonu Sportowej Ligi Firm, pokonali swoich firmowych kolegów, a więc zespół Inmedium.pl II 6:2. Natomiast gospodarze w swoim pierwszym starciu musieli uznać wyższość rywali, przegrywając z Rockwell Automation 2:5. Jednak spotkanie lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy już po upływie 6 minut wyszli na prowadzenie. Gola na 1:0 dla Plastic Omnium zdobył Adrian Modelski. Radość graczy gospodarzy nie trwała jednak długo, bo już minutę później gola dającego remis zdobył Martin Markosyan. Gospodarzy nie zraził jednak ten fakt i już po upływie kilku akcji ponownie wyszli na prowadzenie. Wynik 2:1 utrzymał się już do przerwy i niespodziewanie to gospodarze prowadzili z faworyzowaną ekipą Inmedium.pl. Jak pokazał końcowy wynik, przerwa podziałała mobilizująco na piłkarzy gości, którzy zaraz po zmianie stron zabrali się za odrabianie strat. Już 2 minuty po zmianie stron, goście doprowadzili do remisu, a po kolejnej akcji wyszli na jednobramkowe prowadzenie. W drugich 20 minutach Inmedium.pl grając zdecydowanie lepszy futbol, stwarzało sobie coraz więcej sytuacji bramkowych, z których jeszcze dwie zdołało zamienić na bramki. Ostatecznie Plastic Omnium uległ Inmedium.pl 2:5, ponosząc swoją drugą porażkę z rzędu. Piłkarzem spotkania został wybrany Martin Markosyan, który zdobył dla swojej ekipy 4 bramki.