Rockwell Automation vs BGH Polska

Rockwell Automation
2 - 7
BGH Polska

Faworytem starcia pomiędzy zespołami Rockwell Automation a BGH Polska, przed rozpoczęciem rywalizacji, wydawała się ekipa rozstawiona w tym meczu w roli gospodarzy. Piłkarze Rockwell na inaugurację sezonu jesiennego Sportowej Ligi Firm, pokonali Plastic Omnium 5:2. Natomiast goście w pierwszej serii gier ulegli zespołowi BetaMed SA 3:4. Mecz rozpoczął się od wyrównanej gry obu drużyn, które jako pierwsze nie chciały stracić bramki. Zarówno gospodarze jak i goście starali się długo grać piłką, wymieniając dużą liczbę podań. Pierwszy gol w tym starciu padł w 12 minucie, a z trafienia cieszył się gracz gości – Dominik Chrzan. Kilka minut później piłkarze BGH wyszli na dwubramkowe prowadzenie za sprawą gola zdobytego przez Michała Zycha. Przed przerwą gospodarze zdołali odpowiedzieć na poczynania rywali 1 bramką i przy zmianie stron widniał rezultat 1:2. Jednak pierwsze 20 minut nie zapowiadały tego, co wydarzyło się po przerwie. Z początku wyrównana gra w pierwszych 10 minutach drugiej połowy, zamieniła się w dominację piłkarzy BGH, którzy seryjnie zaczęli zdobywać bramki. Goście w przeciągu 6 minut, pięciokrotnie pokonywali bramkarza rywali, budując przewagę nie do odrobienia przez zawodników Rockwell Automation. Ostatecznie gospodarze niespodziewanie ulegli drużynie BGH Polska 2:7, ponosząc swoją pierwszą porażkę w sezonie.