ArchiDoc vs BNP Paribas

ArchiDoc
2 - 2
BNP Paribas

BNP Paribas debiutowało w czwartkowy wieczór w rozgrywkach Sportowej Ligi Firm spotkaniem z ArchiDoc. Premierowy, historyczny gol padł dla tego zespołu już w siódmej minucie meczu, choć jego autorem był jeden z przeciwników, który pechowym, samobójczym zagraniem posłał piłkę do własnej bramki. Już bez udziału rywala, w 12 minucie Dariusz Florczyk zdobył dla BNP Paribas drugiego gola, dzięki któremu jesienny debiutant odzyskał prowadzenie, bowiem w międzyczasie bramkę strzelił również ArchiDoc. Taki wynik utrzymał się do przerwy, a w drugiej połowie, mimo kilku dobrych okazji, byliśmy świadkami tylko jednego trafienia. Więcej sytuacji bramkowych stworzyli sobie gracze BNP Paribas, jednak to rywale doprowadzili do wyrównania po dobrze rozegranym rzucie rożnym. Debiutanci mogli jeszcze przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść, ale najpierw po uderzeniu z rzutu wolnego piłka trafiła w poprzeczkę bramki przeciwników, a potem dobrze interweniował bramkarz ArchiDoc. Mecz ostatecznie zakończył się remisem 2:2, a zatem BNP Paribas wywalczyło swój premierowy punkt w rozgrywkach. Kolejnym celem zespołu będzie zapewne pierwsze zwycięstwo.