KPMG vs Geodis

KPMG
3 - 9
Geodis

Obie drużyny miały już okazję grać ze sobą w sezonie Wiosna 2018 na poziomie 2 Ligi i wówczas kroczące po awans KPMG ograło Geodis 5:2. Od tego momentu sporo się jednak zmieniło w obu zespołach, a drugi z nich po rocznej przerwie tym spotkaniem powracał do rozgrywek. Na otwarcie wyniku tego meczu nie trzeba było długo czekać bowiem już w 2 minucie Mirosław Bąk wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie, ale radość trwała bardzo krótko. KPMG szybko doprowadził do remisu, a sytuacja powtórzyła się po kwadransie gry, gdy ponownie na trafienie graczy w białych koszulkach rywale odpowiedzieli natychmiast. Co ciekawe, autorem drugiego gola dla Geodisu był bramkarz Kamil Stawecki, który interweniował zdecydowanie nogami przed własnym polem karnym, a mocno wybita piłka zaskoczyła jego vis a vis po drugiej stronie boiska. Gdy wydawało się, że pierwsza połowa zakończy się remisem, na listę strzelców wpisał się jeszcze Artur Królczyk, który tym samym rozpoczął swój koncert. Do przerwy KPMG miał tylko jedną bramkę straty do rywali i mogło się wydawać, że wciąż jest w grze o jakąś zdobycz, jednak druga odsłona meczu należała zdecydowanie do Geodisu. Na boisku brylował wspomniany Artur Królczyk, który do zdobytego jednego gola w pierwszych 25 minutach, dołożył kolejne cztery trafienia. KPMG odpowiedziało tylko jedną bramką strzeloną w samej końcówce. Geodis powraca zatem do rozgrywek w świetnym stylu i już na starcie pokazuje, że będzie liczyć się w walce o najwyższe cele.

Statystyki indywidualne przeciwnika KPMG zostały wyzerowane ze względu na zajęcie przez KPMG ostatniego miejsca w pierwszej fazie sezonu.