Prestige vs Eco Dla Firm

2 - 6
Eco Dla Firm

Już w pierwszej kolejce 2 ligi los skojarzył dwóch beniaminków, dobrze znających się z niższej klasy rozgrywkowej. Zespół Prestige wrócił do starych porachunków z ekipą Eco Dla Firm i wiadomo było, że murawa rozpali się do czerwoności. Niełatwe warunki atmosferyczne jeszcze bardziej rozjuszyły piłkarzy grających bardzo ofensywny futbol niemal cały spektakl. Pierwsza część gry pod dyktando Eco Dla Firm, zakończona 2-0. Druga przez wiele minut nie zwiastowała wielkich zmian, do czasu gdy w mgnieniu oka wynik zmienił się na 2-2 a wraz z nim nastroje i taktyka. W ostatnich 7 minutach można było odczuć, że Eco Dla Firm odnalazło jakieś nowe prawa rządzące murawą prowadząc piłkę niemal jak gamepadem aż 4 razy do bramki. Zaczarowani piłkarze Prestige nie mieli pomysłu na odwrócenie fatalnej passy i pozostało im tylko śledzić wzrokiem piłkę wędrującą tam, gdzie chce rywal. Dobry start dla Eco Dla Firm jest budujący i z większym optymizmem podejdzie do kolejnych spotkań, natomiast Prestige nie musi rozpamiętywać tego meczu, bo w harmonogramie jeszcze mnóstwo okazji do poprawy.