Inmedium.pl II vs Inmedium.pl

Inmedium.pl II
2 - 6
Inmedium.pl

Już w pierwszej kolejce nowego sezonu doszło do pojedynku pomiędzy dwoma zespołami reprezentującymi tę samą firmę. Po raz pierwszy świadkami tych jedynych w swoim rodzaju derbów, byliśmy w zimowych rozgrywkach i wówczas po niesamowitej wymianie ciosów Inmedium.pl wygrał 9:6. Wówczas to drugi zespół niespodziewanie prowadził po pierwszej połowie, jednak rywale po znakomitej drugiej odsłonie spotkania odwrócili losy meczu, odnosząc prestiżowe zwycięstwo. Tym razem Inmedium.pl uniknęło nerwówki i konieczności pościgu za wynikiem, szybko przejmując inicjatywę na boisku. Po bramce Dawida Tumali faworyt szybko objął prowadzenie, bo już w 2 minucie meczu. Ten sam zawodnik podwyższył wynik ładnym strzałem z dystansu, ale rywale zdołali zdobyć kontaktowe trafienie jeszcze w pierwszej części gry. W drugiej połowie scenariusz się powtórzył – na dwa gole Inmedium.pl, szczególnie warto podkreślić efektowną bramkę Martina Markosyana, przeciwnicy odpowiedzieli jednym. Inmedium.pl II mogło mieć jeszcze nadzieję na uratowanie choćby punktu, tym bardziej, że miało swoje okazje, ale beniaminek był nieskuteczny, z kolei faworyci spotkania dwoma skutecznymi kontrami przypieczętowali swoje zwycięstwo. Niespodzianki zatem nie było – w derbach Inmedium.pl lepszy okazał się pierwszy zespół.