Alior Leasing vs Śląskie Składy Węgla

Alior Leasing
0 - 13
Śląskie Składy Węgla

Śląskie Składy Węgla szybko pokazały, że mogą liczyć się w walce o medale i biorąc pod uwagę fakt, że czołowa czwórka 3 Ligi B mierzyła się w czwartek w bezpośrednich bojach, to stanęły one przed szansą na zbliżenie się do liderów. Alior Leasing miał na koncie cztery porażki i szukał przełamania złej passy, jednak nie zdołał przeciwstawić się dobrze dysponowanemu rywalowi. Śląskie Składy Węgla potwierdziły wysoką formę i od pierwszych minut tego spotkania były stroną przeważającą, a co najważniejsze, nie brakowało skuteczności pod bramką przeciwnika. Już do przerwy faworyt prowadził 7:0, a w drugiej części gry dołożył kolejne sześć trafień, pewnie punktując swojego rywala. Alior Leasing najlepszą swoją okazję do zdobycia honorowej bramki zmarnował jeszcze w pierwszej połowie, jednak zabrakło nieco dokładności by choć raz pokonać bramkarza przeciwników. Śląskie Składy Węgla wygrywają po raz trzeci z rzędu, a kolejny swój mecz zespół ten rozegra przeciwko VGL Group i to spotkanie zapowiada się niezwykle interesująco.