Śląskie Składy Węgla vs VGL Group

Śląskie Składy Węgla
2 - 4
VGL Group

Doszło w końcu do meczu na szczycie 3 ligi B. VGL Group podejmowało Śląskie Składy Węgla i czekaliśmy, jak będzie wyglądała wizytówka 3 ligi B i jak poziom tego widowiska ma się do tych rozgrywanych ligę wyżej. Dość długo oba zespoły nie stwarzały sobie dogodnej okazji do strzelenia pierwszej bramki, ale nadszedł ten czas i mecz otworzył Kamil Szydłowski, gracz VGL Group. Następnie widzieliśmy popisy w defensywie i narastającą frustracje, że akcje ofensywne, które wystarczałyby na innych rywali, w tym meczu nie przynoszą korzyści. Drugą bramkę zobaczyliśmy dopiero na początku drugiej połowy. Śląskie Składy Węgla wróciły do gry i mecz zaczął się od początku. Znów nie było wiadomo, kto tego wieczoru okaże się lepszy. Od 30 minuty sposób gry nieco się zmienił i dostaliśmy dość dużo bramek. Zespoły otworzyły się ze swoją grą i nie było już w tym widać za wiele zachowawczości. 3 bramki w 4 minuty trafili zawodnicy VGL Group, tuż przed końcem spotkania strzelił jeszcze piłkarz rywali, ale wynik był już jasny. VGL Group wygrywa 4-2 i zostaje liderem 3 ligi B.