PKF vs SoftServe

PKF
9 - 1
SoftServe

Niezłą strzelaninę mieliśmy okazję obserwować w meczu w ramach 3 ligi B pomiędzy PKF a ekipą SoftServe. Pół żartem pół serio zawodnicy PKF czekali aż do samego końca, by pokazać pełnię swoich możliwości, trzymali wszystkich w niepewności, pozwalali ponarzekać, by wygarnąć wszystkim wszem i wobec jak dobrą drużyną są i niech to będzie trailer do letniego sezonu. Wracając do powagi, podobnie jak w decydującym tego dnia innym meczu tej ligi, tak i tutaj jeden zawodnik przejął show i miał na barkach wynik całego spotkania. Jakub Czernecki z PKF w 6 minut wyprowadził swój zespół na prowadzenie 3-0, co wprawiło rywali w osłupienie. Co więcej, w 8 minucie było już 5-0 i plan SoftServe musiał zostać sprowadzony do minimum, czyli aby nie dostać dwucyfrowego łomotu. Ta przepaść między sąsiadami w tabeli może bardzo dziwić, ale nic też dziwnego, że niektórzy są już myślami na wakacjach od ligi. 9-1 PKF rozgromił SoftServe i może sobie przypisać nie tylko 3 punkty, ale szacunek za podejście do meczu, który niewiele mógł zmienić w tabeli, ale pewnie u rywali w głowach nieco już pozmieniał. Daje to również ekipie PKF awans na 6 miejsce na zakończenie rozgrywek, rywale kończą z nieco niższą, ale również nie najgorszą pozycją.