Alior Leasing vs SoftServe

Alior Leasing
1 - 8
SoftServe

Krętymi ścieżkami wiosna prowadzi zespół Alior Leasing przez ligę. Niemała szansa na pierwszy tryumf stała przed nim przed spotkaniem z SoftServe, bo miał naprzeciw siebie zespół dość chimeryczny. Do 10 minuty całkiem nieźle sprawa wyglądała od strony ekipy Alior Leasing, aż do bramki, która poniosła za sobą fale 3 kolejnych. Odważnie grający ostatni zespół ligi znów schował się w skorupie po pierwszych niepowodzeniach. To, że nie są mistrzami odrabiania strat doskonale wiedzieli gracze SoftServe, co potwierdza gol tuż po gwizdku sędziego, rozpoczynający drugą część gry. Przy wyniku 5-0 zespół prowadzący nieco spuścił z tonu i na kolejny dowód ich dominacji czekaliśmy do 33 minuty. W 37 minucie przy wyniku 7-0 honorowego gola dla Alior Leasing strzelił Piotr Kryczka, który jest jedyną ciut weselszą osobą swojego zespołu. Mecz zakończył się wynikiem 8-1, a 4 bramki dla SoftServe ustrzelił Łukasz Macura i w dużej mierze przyczynia się do tego, że jego zespół podreperował konto punktowe w lidze.