19'
9Piotr Latos 9', 39'
30'
  12 9 2

Dobra pogoda tym razem sprzyjała zawodnikom na ul.Harcerskiej w Chorzowie, każdy kto czuł dyskomfort tego dnia nie mógł już zwalać na warunki. Dyskomfort od początku tego dnia czuli wyraźnie piłkarze SuperAuto24, z innych nieco powodów. W pełni zmotywowani zderzyli się po pierwszym gwizdku sędziego z czymś czego się nie spodziewali. Zawsze pełni szacunku do rywala tym razem nie docenili jednego z czołowych zespołów ligi- Politechnikę Śląską. Średnio co 2 minuty padała bramka na konto faworytów, pewnie sami byli zaskoczeni taką skutecznością. Ewenementem było zobaczenie zagrożenia pod bramką Politechniki Śląskiej, bo jak nie obrona to znowu bramkarz wychodzili ze swojej roli należycie. Po pierwszej połowie było 9-1 i troszeczkę zadyszki można było zauważyć u dominatora, bo nie było już tak łatwo z celnością i dogodnymi sytuacjami w drugiej połowie. Nie zmieniło to faktu, że jeszcze 3 razy udowadniali swoją wyższość nad rywalami i SuperAuto24 musiało przełknąć gorzką pigułkę w postaci wyniku 12-1. Na chwilę uwagi zasługuje Marcin Podsada, który w tym spotkaniu ustrzelił 5 bramek.