Alior Leasing vs PKF

Alior Leasing
3 - 6
PKF

Po niezbyt udanej inauguracji rundy wiosennej Sportowej Ligi Firm dla obu zespołów, obecnie w lepszej sytuacji znajduje się drużyna PKF. Piłkarze rozstawieni w tym meczu w roli gości, po dwóch początkowych porażkach, w kolejnych meczach zdobywali już komplet punktów. Natomiast Alior Leasing znajduje się w bardzo trudnej sytuacji. Gospodarze przegrali jak dotąd wszystkie swoje spotkania, co sprawia, że aktualnie zajmują ostatnie miejsce w tabeli 3 Ligi B. Mecz rozpoczął się od długo rozgrywanych akcji przez obie ekipy. Zarówno Gospodarze, jak i Goście chcieli opanować środek pola, aby przejąc większą kontrolę nad rywalizacją. Pierwsza bramka padła w 10 minucie, a jej strzelcem był zawodnik PKF – Rafał Kopański. Ten gol wyraźnie otworzył spotkanie, bowiem już 5 minut później piłkarze gospodarzy doprowadzili do wyrównania, za sprawą trafienia Krzysztofa Wilgi. Remis nie utrzymał się jednak długo, gdyż już minutę później prowadzenie ponownie objęli gracze występujący w niebieskich strojach. Wynik 1:2 utrzymał się już do przerwy i to PKF przy zmianie stron prowadził. W drugiej części gry, jako pierwsi do siatki rywali ponownie trafili Goście. Gol z 28 minuty rozwiązał worek z bramkami po stronie „Niebieskich”, którzy ponownie trafili do bramki przeciwników również w 30 i 31 minucie, znacząco podwyższając prowadzenie. Choć Alior Leasing zdołał strzelić w drugiej połowie jeszcze 2 gole, było to za mało na dobrze dysponowanych tego dnia Gości. Ostatecznie Alior Leasing przegrał z PKF 3:6, notując swoją 6 porażkę z rzędu. Graczem spotkania został wybrany zawodnik PKF – Rafał Kopański, który zdobył dla swojego zespołu 4 bramki.