Habasit vs Zannini Poland

Habasit
8 - 1
Zannini Poland

Rywalizacja w 3 lidze B wchodzi w poważną fazę i coraz łatwiej będzie nam wyklarować zespoły walczące o awans i te, które będą zamykały stawkę. Bezpieczne o drugą z wymienionych rzeczy nie mogą być zespoły Habasit i Zannini Poland, mierzące się ze sobą w czwartek. Odrobinę lepiej jak do tej pory radzi sobie zespół Habasit i podkreślał to od pierwszej minuty meczu. W pierwszej połowie uciekał z każdym golem i zwiększał dystans nie oddając rywalom nic w zamian. Pierwsza połowa to teatr jednego aktora i na przerwę grupa Habasit schodziła z wynikiem 4-0. Drugie 20 minut nie było lepsze w wykonaniu zawodników Zannini Poland. Czego by się nie dotknęli, to kończyło się fiaskiem. Natomiast gracze Habasit strzelali w najlepsze i podwyższyli wynik na 8-1. Tak zakończył się ten spektakl i pogrąża on trochę sytuację Zannini Poland,  a poprawia piłkarzom Habasit.