Vattenfall IT vs PKF

Vattenfall IT
0 - 3
PKF

Ostatnie nadzieje na pozostanie w walce o czołowe pozycje mają zespoły PKF I Vattenfall IT. Mecz pomiędzy tymi ekipami pogrąży myśli o dobrej lokacie wiosną dla jednych z nich. Jest to pewna presja, ale zdecydowanie śmielej w mecz weszli piłkarze PKF. Mimo, że pogoda ponownie nas nie rozpieszczała, to oni grali futbol na ,,tak’’, nie zważając na dość niebezpieczne i kłopotliwe warunki. Natomiast Vattenfall nieco oszczędzał siły, mierząc swoje możliwości względem warunków i piłka nie kleiła im się do nogi tego dnia. Już w pierwszej połowie padł wyrok 3-0 dla graczy PKF i nic nie wskazywało na odrobienie strat, bo nie było tego dnia z czego lepić tej piłkarskiej gliny. Mimo to piłkarze Vattenfall IT odważyli się  na kilka sytuacji mogących wywołać aplauz. Ostatecznie tego dnia droga do bramki rywali była zamknięta na wszystkie spusty i przegrana dziś grupa Vattenfall IT może sobie zapisać tylko plusik na drugiej połowie zakończonej 0-0. Drużyna PKF zagrała chyba najlepsze spotkanie jak do tej pory i czekamy na więcej w następnych kolejkach.