Lider Taxi vs ArchiDoc

Lider Taxi
6 - 6
ArchiDoc

Meczem otwierającym środowe spotkania był pojedynek Lider Taxi z ekipą AchiDoc. Była to olbrzymia szansa dla piłkarzy na boisku, by udowodnić sobie i innym kilka rzeczy, bo po obu stronach był respekt dla rywala, ale absolutnie nie było strachu. Mecz otworzył Daniel Długosz i tym samym ArchiDoc objęło prowadzenie, 12 minut później podwyższyło je, z czego nic sobie nie zrobił Michał Kyzioł dający remis Lider Taxi. Zadziwił nas następnie Marcel Żak wyprowadzając jeszcze chwile temu kulejący zespół ArchiDoc na prowadzenie. Jednak ten mecz pokazał nam jak bardzo nie można się przyzwyczajać do tego, kto ile prowadzi, a kto w tej chwili przegrywa, bo za moment będzie to nieaktualne. 2 minuty przed końcem było 5-5 i można było przypuszczać, że to zadowoli obie ekipy i doczekają do ostatniego gwizdka sędziego. Minutę przed końcem wyłamał się ten, który otworzył spotkanie, Daniel Długosz trafiając na 6-5 dla ArchiDoc. Ten kto zaczął się już cieszyć, zrobił to odrobinę za wcześnie, bo Michał Kyzioł z zespołu Lider Taxi ukradkiem wepchnął jeszcze piłkę do bramki rywali ustalając wynik na 6-6.