IVIA vs Netology

IVIA
1 - 8
Netology

Bardzo ciekawie zapowiadała się konfrontacja pomiędzy zespołami IVIA a Netology. Gracze rozstawieni w tym meczu w roli gospodarzy dobrze radzą sobie w tym sezonie Sportowej Ligi Firm, jak dotąd wygrywając 4 spotkania. Natomiast goście w obecnych rozgrywkach, w niemalże każdej kolejce, rozgrywają znakomite zawody, tylko raz jak dotąd tracąc punkty. Od początku spotkania widoczna była duża kultura gry w szeregach obu zespołów. Jednak zarówno gospodarze, jak i goście w szczególności bronili dostępu do własnej bramki, przeprowadzając niewiele groźnych ataków. Pierwszy gol w rywalizacji padł w 14 minucie a jego strzelcem był zawodnik Netology – Artur Bialik. Ten gol wyraźnie rozochocił piłkarzy występujących w zielonych strojach do bardziej ofensywnej gry, bowiem już w 19 minucie podwyższyli oni swoje prowadzenie na 2:0. Tuż przed gwizdkiem sędziego gola na 0:3 zdobył natomiast Sebastian Lewicki i niespodziewanie goście objęli bardzo wysokie prowadzenie jeszcze przed przerwą. W drugich 20 minutach rywalizacji gracze Netology przejęli już całkowicie kontrolę nad spotkaniem, zdobywając kolejne 4 bramki w przeciągu 7 minut, deklasując zupełnie swojego przeciwnika. Zawodników IVIA było w tym meczu stać jedynie na trafienie honorowe, które przy wyniku 0:8 zdobył Marcin Bardzel. Dzięki tej wygranej Netology utrzymało pozycję wicelidera 3 Ligi A. Graczem spotkania został wybrany Artur Bialik, który zdobył dla „Zielonych” 4 bramki i zaliczył dwie asysty.