Netology vs Butter Cut

Netology
4 - 1
Butter Cut

Bardzo dobrze swój debiutancki sezon w rozgrywkach Sportowej Ligi Firm rozpoczęli zawodnicy Netology. Piłkarze występujący dziś w roli gospodarzy pewnie weszli w rundę, wygrywając swoje 2 pierwsze spotkania. Nieco gorzej radzi sobie zespół Butter Cut, który do tej pory zgromadził na swoim koncie 3 ligowe punkty. Spotkanie rozpoczęło się od ciekawej gry obu drużyn, które starały się w szybki sposób operować piłką. Jednak dobra gra obronna zarówno gospodarzy, jak i gości, nie pozwalała na zbyt wielkie poczynania w strefach defensywnych rywali. Choć w pierwszej części gry nie padały bramki, zaobserwować można było większą determinację w szeregach piłkarzy Netology, którzy stwarzali groźniejsze sytuacje. Chwilę po rozpoczęciu drugiej połowy spotkania, padła pierwsza bramka. Gola otwierającego wynik zdobył w 21 minucie zawodnik gospodarzy – Artur Bialik. Dzięki tej bramce piłkarze występujący w zielonych strojach uzyskali większą swobodę w dalszej grze. Jednak kilka minut później to ich przeciwnicy cieszyli się z wyrównującego trafienia, a gola na 1:1 strzelił Paweł Kaźmierczak. Ta bramka wyraźnie podrażniła gospodarzy, którzy już w następnej akcji odzyskali prowadzenie, zdobywając gola na 2:1. Końcowe fragmenty rywalizacji to już wyraźnie lepsza gra Netology, które zdobyło kolejne 2 bramki, pieczętując swoje trzecie zwycięstwo w sezonie. Dla Butter Cut ta porażka oznacza natomiast spadek na 10 miejsce w tabeli 3 Ligi A.