IVIA vs RAControls

IVIA
1 - 8
RAControls

Zdecydowanym faworytem spotkania pomiędzy drużynami IVIA a RAControls, byli gracze rozstawieni w tym meczu w roli gości. Piłkarze występujący na co dzień w czerwonych strojach, od kilku tygodni rozgrywek Sportowej Ligi Firm są niepokonani, co obecnie daje im 3 lokatę w tabeli 3 Ligi A. Natomiast zespół IVIA po dobrym otwarciu sezonu, wraz z każda kolejną serią gier, grał z coraz słabszą skutecznością. Gospodarze przegrali kilka ostatnich spotkań co sprawiło, że zakończą sezon w dolnej części tabeli. Od początku rywalizacji widoczna była przewaga zawodników gości, którzy dobrze operowali piłką i starali się dokładnie konstruować swoje ataki. Pierwszy gol w meczu padł w 8 minucie, a jego strzelcem był zawodnik RAControls – Jarosław Karpiński. Minutę później goście prowadzili już dwiema bramkami, a w 11 minucie gola na 3:0 dla gości dołożył Mateusz Skworc. Przewaga „Czerwonych” nie ulegała wątpliwości. Zawodnicy RAControls dominowali na boisku, na niewiele pozwalając swoim przeciwnikom. Do przerwy gospodarze przegrywali 0:4, wychodząc z niewielkimi nadziejami na sukces w drugiej części gry. Po przerwie obraz meczu się nie zmienił. Nadal wydarzenia na placu gry kontrolowali goście, którzy zdobywali kolejne bramki. Gola honorowego dla zawodników występujących w niebieskich strojach zdobył w 25 minucie Marcin Lis, jednak było to wszystko na co było stać tego dnia graczy IVIA. Ostatecznie „Niebiescy” ulegli RAControls 1:8, ponosząc swoją 7 porażkę w tym sezonie. Dla gości to zwycięstwo oznacza natomiast zakończenie sezonu wiosennego na wysokim 3 miejscu w tabeli.