Butter Cut vs Cooler Club

Butter Cut
9 - 1
Cooler Club

W ostatnich tygodniach rozgrywek Sportowej Ligi Firm, zespół Butter Cut prezentuje się z bardzo dobrej strony. Zawodnicy rozstawieni w tym spotkaniu w roli gospodarzy nie przegrali od kilku spotkań, zajmując obecnie wysokie miejsce w górnej części tabeli 3 Ligi A. W nieco gorszej sytuacji znajduje się natomiast zespół Cooler Club, który po dwóch dobrych spotkaniach, w ostatniej serii gier musiał uznać wyższość rywali, przegrywając po raz 6 w tym sezonie. Mecz rozpoczął się od dość wyrównanej gry obu zespołów, które starały się dokładnie rozgrywać piłkę w środkowej strefie boiska. Pierwszy gol w meczu padł już jednak po upływie 6 minut, a jego zdobywcom był zawodnik drużyny gospodarzy – Sebastian Kutz. W dalszej części pierwszej połowy mecz rozgrywany był z niewielką przewagą zawodników Butter Cut, choć ich przeciwnicy, również dochodzili do groźnych sytuacji strzeleckich. Jednak w pierwszych 20 minutach nie oglądaliśmy już bramek. Mecz znacząco odmienił się po zmianie stron, kiedy to gospodarze zdecydowanie podkręcili tempo rozgrywania akcji. W 7 minut po przerwie Butter Cut zdobył kolejne 2 gole powiększając prowadzenie do 3 trafień. Jednak kluczowe dla losów spotkania okazało się ostatnie 10 minut, w których gospodarze jeszcze 6 razy trafiali do bramki Cooler Club, gromiąc swoich przeciwników. Gości w tym starciu, stać było jedynie na trafienie honorowe z 33 minuty. Ostatecznie Butter Cut pokonał Cooler Club 9:1, a graczem meczu został wybrany Paweł Pluszke, który pięciokrotnie pokonał bramkarza rywali.