ArchiDoc vs Eco Dla Firm

ArchiDoc
4 - 7
Eco Dla Firm

Na finiszu 3 Ligi A Eco Dla Firm nadal nie było pewne miejsca na podium, mimo tego, że już kilka razy mogło sobie je zapewnić. Na całe szczęście drzwiami do podium był zespół ArchiDoc, który ostatnio te drzwi otwiera przed rywalami na oścież. Remis w ostatniej kolejce napawał małym optymizmem przed rywalizacją ze zdecydowanym faworytem, który jest zdeterminowany dwa razy bardziej niż zwykle. W 3 minucie trochę krwi zdążył już napsuć piłkarz ArchiDoc wyprowadzając swój zespół na prowadzenie. Najwyraźniej tylko rozjuszyło to ekipę faworytów, bo kolejne 4 bramki padały wyłącznie ich łupem. Zespół w niebieskich trykotach po przerwie starał się ze wszystkich sił odnaleźć w takiej rzeczywistości, jednak futbol proponowany przez Eco Dla Firm był bezlitosny. Dopiero przy prowadzeniu 6-1 drugi oddech złapali zawodnicy ArchiDoc, które podreperowało konto bramkowe dwoma trafieniami. Ostatecznie wynik 7-4 na korzyść Eco Dla Firm nie oddaje przebiegu spotkania, bo ta dominacja mogła być jeszcze bardziej okazała. Tym samym Eco Dla Firm stawia stempelek na 3 stopniu podium, za co należą się wielkie brawa.