Butter Cut vs Grupa Pietrzak

Butter Cut
2 - 2
Grupa Pietrzak

Chcąc pozostać w grze o pierwszą trójkę 3 ligi Butter Cut musiało pokonać w 9 . tygodniu Grupę Pietrzak. Butter Cut nie mogło narzekać na terminarz, bo na papierze mierzyło się już z dużo bardziej wymagającymi rywalami. Grupie Pietrzak nie wiedzie się specjalnie dobrze i zanim zapomni o swojej grze wiosną, to na pewno będzie chciała na koniec wyprzedzić 1,2 zespoły, by coś sobie udowodnić. Wynik w 3 minucie otworzył Dominik Borysiak na korzyść Grupy Pietrzak. Długo czekaliśmy na ponowną radość któregoś zespołu, bo do 21 minuty, kiedy to piłkarz Butter Cut wyrównał stan rywalizacji. Na 2-1 ponownie podwyższył Dominik Borysiak, ale mieliśmy jeszcze kilkanaście minut emocji do końca i bardzo wiele miało się jeszcze prawo wydarzyć. 2 minuty nacieszyła się ponownym prowadzeniem Grupa Pietrzak, bo w 25 minucie ponownie padła bramka wyrównująca. Nawet nie zdążyliśmy pomyśleć o sensacji, patrząc na to, jak krótko przeważał underdog, ale wynik końcowy 2-2 z solidną drużyną Butter Cut należy uznać za bardzo pozytywny dla Grupy Pietrzak. Dla Butter Cut był to mecz nieco rozczarowujący, ale jak mawia Dariusz Szpakowski – taki jest futbol.