IVIA vs ING Bank Śląski

IVIA
4 - 9
ING Bank Śląski

Drużyna IVIA wygrywając z ING Bank Śląski mogła zbliżyć się do swoich rywali na 4 punkty. Szybko objęła ona prowadzenie za sprawą gola Marcina Bardzela w 2 minucie spotkania. Był to kubeł zimnej wody wylany na głowy zawodników ING, którzy wzięli się za odrobienie strat, a do wyrównania doprowadził Kamil Kurek. Minutę później swoją drużynę na prowadzenie wysuną Sylwester Denko. Gola na 3:1 w 12 minucie zdobył Adam Nowicki, natomiast w 13 minucie swoje drugie trafienie zanotował Sylwester Danko i na przerwę oba zespoły schodziły z wynikiem 1:4. W 24 minucie gola zdobył Wojciech Malesza, 8 minut później Sylwester Danko skompletował hat tricka. Marcin Lis z drużyny IVIA dał impuls do odrabiania strat swoim kolegom trafieniem w 33 minucie. Drużyna IVIA postanowiła zaatakować, co skutkowało straceniem dwóch szybkich bramek na rzecz ING. W końcówce w 2 minuty dwie bramki zdobył zawodnik IVIA- Leszek Kłyś. To jednak nic nie dało, bo wynik meczu w 39 minucie ustalił Sebastian Foit, a mecz zakończył się rezultatem  9:4 na korzyść ING.