5Marcin Płonka 13'
4Paweł Kołodziejak 17'
18', 25'
  11 11

Faworytem starcia pomiędzy ArchiDoc a Netology była drużyna rozstawiona w tym spotkaniu w roli gości. Netology jak na razie świetnie radzi sobie w rozgrywkach wiosennych Sportowej Ligi Firm, nie przegrywając jak dotąd żadnego spotkania. Natomiast zespół ArchiDoc w każdym kolejnym meczu musi szukać kompletu punktów, aby poprawić swoją sytuację w tabeli. Obecnie gospodarze mają na swoim koncie 4 punkty, co daje im 11 miejsce w tabeli 3 Ligi A. Mecz rozpoczął się od dużo lepszej gry zespołu Netology, który już od samego rozpoczęcia rywalizacji starał się przejąć kontrolę nad spotkaniem. Pierwszy gol padł już w 1 minucie meczu, a jego strzelcem był piłkarz gości – Sebastian Lewicki. Dwie minuty później goście ponownie trafili do bramki przeciwników, a tym razem na listę strzelców wpisał się Artur Bialik. Po piorunującym początku spotkanie nieco uspokoiło się w kolejnych fragmentach. Swoje sytuacje mieli również zawodnicy ArchiDoc, jednak pod bramką rywali byli bardzo nieskuteczni. Druga część pierwszej połowy, ponownie należała do Netology, które w przeciągu 6 minut zdobyło kolejne 5 bramek, do przerwy prowadząc już 7:0. Druga odsłona rozpoczęła się tak samo, jak zakończyła pierwsza, od dużej przewagi graczy gości. Najpierw w 21 minucie prowadzenie na 8:0 podwyższył Sebastian Lewicki, a kolejne 2 bramki wpadły w odstępie kilku minut. ArchiDoc zdołał w samej końcówce spotkania zdobyć bramkę honorową, ale był to tylko gol na otarcie łez. Dzięki tej wygranej Netology pozostaje liderem 3 Ligi A, z 22 punktami na koncie.