Grupa Pietrzak vs Lider Taxi

Grupa Pietrzak
2 - 12
Lider Taxi

Spotkanie pomiędzy Grupą Pietrzak a Lider Taxi zapowiadało się jako mecz z gatunku tych o przysłowiowe 6 punktów. Oba zespoły zajmują końcowe miejsca w tabeli 3 Ligi A i zwycięstwo którejś z nich mogło zaowocować wypracowaniem sobie przewagi punktowej, jak i psychologicznej na półmetku sezonu. Mecz rozpoczął się od dużo lepszej gry zespołu gości, który już od pierwszych sekund rywalizacji był mocno zmotywowany do tego, aby szybko zdobyć bramkę. Piłkarze Lider Taxi już w 1 minucie spotkania zdobyli bramkę dającą im prowadzenie. Gola na 1:0 upolował Michał Kyzioł. Już 2 minuty później zawodnicy występujący w żółtych strojach podwyższyli swoje prowadzenie na 2:0, a tym razem na listę strzelców wpisał się Antoni Maciąg. Ten sam zawodnik w 6 minucie zdobył kolejnego gola dla „Taksówkarzy”. Goście seryjnie zdobywali bramki, nie pozwalając przeciwnikom praktycznie na nic. W rzęsiście padającym deszczu zdobywali bramkę za bramką, ustalając wynik do przerwy na 0:7. W drugich 20 minutach meczu obraz gry znacząco się nie zmienił. Nadal na boisku dominowali goście, choć piłkarze Grupy Pietrzak również stworzyli sobie kilka okazji bramkowych. Jednak pierwszy gol dla gospodarzy padła dopiero w 30 minucie, dając wówczas wówczas wynik 1:10. Ostatecznie Grupa Pietrzak przegrała z Lider Taxi 2:12, ponosząc swoją 6 porażkę w tym sezonie. Dzięki wygranej goście zdołali przeskoczyć swojego rywala w ligowej tabeli, zrównując się z nim punktami.