Eco Dla Firm vs Prestige

Eco Dla Firm
1 - 4
4 ECO Prestige

Faworytem spotkania pomiędzy Eco Dla Firm a Prestige byli gracze rozstawieni w tym meczu w roli gości. Prestige rozgrywa świetny sezon, jak dotąd tylko w jednym spotkaniu tracąc ligowe punkty. Piłkarze gospodarzy również znajdują się w dobrej dyspozycji, wygrywając swoje 3 ostatnie konfrontacje, w poprzednim meczu zdobywając aż 7 bramek. Mecz rozpoczął się od dobrej gry obu zespołów, które chciały jak najszybciej objąć prowadzenie. Akcje były rozgrywane w szybkim tempie, co sprzyjało licznym sytuacjom podbramkowym. Pierwszy gol padł w 9 minucie, a jego strzelcem był zawodnik Eco Dla Firm – Artur Szostak. Jednobramkowy rezultat utrzymywał się przez prawie cały czas trwania pierwszej części gry. Jednak tuż przed przerwą gola dającego remis 1:1, zdobył Rafał Łach. W drugiej części spotkania przewagę na boisku zaczęli osiągać Goście, coraz częściej zamykając przeciwników pod ich polem karnym, co potwierdzili w 27 minucie, obejmując prowadzenie 2:1 za sprawą bramki Macieja Inglota. W końcowych fragmentach rywalizacji Goście jeszcze dwukrotnie trafiali do bramki rywali, odpowiednio w 35 i 36 minucie meczu. Choć Eco Dla Firm próbowało nawiązać z przeciwnikami wyrównaną grę, było to zbyt mało na dobrze dysponowanych w drugiej połowie Gości. Ostatecznie Eco Dla Firm uległo Prestige 1:4. Dzięki wygranej zawodnicy Prestige utrzymali pozycję lidera 3 Ligi A.