5Marcin Płonka 5'
2'
4Paweł Kołodziejak 34'
  10 10

Na poważnego kandydata do awansu do 2 ligi wyrasta zespół Netology. By jeszcze zbliżyć się myślami do awansu, musiał dobrze zaprezentować się z Grupą Pietrzak. Mecz pomiędzy tymi zespołami był bardzo nierówny, najpierw prowadzenie 3-0 objęli faworyci, tylko po to, by w mgnieniu oka być na remisie. Potem Netology znów przyspieszyło i starało się pokazać miejsce w szeregu Grupie Pietrzak. Pierwsza połowa kończyła się ostatecznie wysokim prowadzeniem Netology 7-3. Od pierwszych minut drugiej części gry widać było, że stawianie stempla na kolejnej wygranej faworytów jest dla nich formalnością. Nie brylowali już tak skutecznie pod bramką Grupy Pietrzak, ale nadal byli stroną przeważającą. Natomiast stłamszony w tym meczu zespół Grupy Pietrzak potrafił wykończyć 5 akcji, co podkreśla jego możliwości. Jedynie wtedy po tych dobrych akcjach ofensywnych kiepsko jest z powrotem i uszczelnieniem obrony. Nad tym elementem definitywnie Grupa Pietrzak musi popracować, ale nie można powiedzieć, że był to dla oka zły mecz, za co należy się pochwała zawodnikom.