ArchiDoc vs IVIA

ArchiDoc
2 - 6
IVIA

Osłabione personalnie ArchiDoc nie przypomina za bardzo siebie z rundy zimowej. W dodatku niełatwe zadanie stało przed nim w poniedziałek, bo kolejnym oponentem był groźny zespół IVIA. Po wyrównanym początku kroku przestali dotrzymywać piłkarze ArchiDoc. IVIA mimo niewielu okazji potrafiła uciec na 4-1 i tak zakończyć pierwszą połowę, co lepsze, nie oddała niemal pola rywalom, bo próżno było czekać na dobre okazje dla ArchiDoc. Więcej energii obie drużyny zaprezentowały w drugiej połowie, tempo było szybsze i następowały zwroty akcji, a drużyny zabierały sobie piłkę efektownymi sposobami. Nie przełożyło się to na bramki. IVIA dołożyła 2 kolejne, przy 1 ArchiDoc. Po samym obrazie meczu nie wyliczylibyśmy takiego wyniku końcowego, więc jasne jest wskazanie co poprawić powinna grupa ArchiDoc-skuteczność. Bo samej gry nie ma się co wstydzić, natomiast IVIA zasila swoje konto i z optymizmem patrzy w przyszłość.