Grupa Pietrzak vs ArchiDoc

Grupa Pietrzak
2 - 2
ArchiDoc

Obie drużyny miały na koncie trzy punkty po dotychczasowych meczach, w których zarówno jedni, jak i drudzy zanotowali jedno zwycięstwo i dwie porażki. Po bezpośrednim starciu status quo został zachowany, bowiem mecz zakończył się podziałem punktów. Co ciekawe, jedni i drudzy strzelali bramki w tym spotkaniu w tych samych fragmentach gry, a Grupa Pietrzak dwukrotnie szybko odpowiadała swoim rywalom na ich trafienia. Na otwarcie wyniku trzeba było czekać ponad kwadrans, ale nie oznacza to, że pierwsze 15 minut było nudne. Jedni i drudzy mieli swoje sytuacje, choć nieco części atakowali gracze ArchiDoc i to właśnie oni wyszli na prowadzenie po trafieniu Damiana Zalewskiego. Grupa Pietrzak odpowiedziała bramką Sebastiana Hulisza już minutę później i wynik 1:1 utrzymał się do przerwy. Druga połowa miała niemalże identyczny przebieg jak pierwsza. Znów bramki padały w końcówce i ponownie na gola ArchiDoc rywale szybko odpowiedzieli, doprowadzając do remisu. Trafienie na wagę remisu zanotował bramkarz Grupy Pietrzak – Dominik Borysiak, który popisał się celnym uderzeniem zza połowy. Dla obu drużyn to pierwszy remis w sezonie, a podział punktów oznacza, że pozostały one sąsiadami w tabeli.