Cooler Club vs ING Bank Śląski

Cooler Club
5 - 0
ING Bank Śląski

Patrząc na wcześniejszą dyspozycję obu drużyn i ich miejsce w tabeli, końcowy rezultat tego spotkania, a zwłaszcza jego rozmiary należy uznać za sporą niespodziankę. ING Bank Śląski rozpoczął bowiem sezon od trzech wygranych meczów, w których zdobył aż 20 goli. Tymczasem w czwartkowy wieczór gracze tej drużyny nie zdołali ani razu znaleźć drogi do bramki rywali. Cooler Club przystępował do tego pojedynku po trzech porażkach, ale niespodziewanie zdołał przełamać się przeciwko liderowi i odniósł w pełni zasłużone zwycięstwo. Zawodnicy w czarnych koszulkach do przerwy prowadzili 2:0 po trafieniach Kacper Pietrzykowskiego i Mateusz Czechowskiego. Pierwszy wykończył ładną, zespołową akcję drużyny, drugi zaskoczył bramkarza rywali płaskim strzałem z dystansu. Druga połowa spotkania kapitalnie rozpoczęła się dla graczy Cooler Club, którzy jeszcze podwyższyli swoje prowadzenie za sprawą trafienia Kacpra Pietrzykowskiego. Ten sam zawodnik skompletował hat-tricka kwadrans później, zdobywając niemalże bliźniaczą bramkę. Ostatecznie mecz zakończył się pewnym i zasłużonym zwycięstwem Cooler Club 5:0, a taki wynik pozwolił wygranym opuścić ostatnie miejsce w tabeli. Z kolei zawodnicy ING Banku Śląskiego muszą pogodzić się z utratą pozycji lidera.