RAControls vs Eco Dla Firm

RAControls
2 - 3
Eco Dla Firm

Bardzo interesujące spotkanie szykowało się na jednym z boisk Stadionu Śląskiego. Eco Dla Firm podejmowało RAControls, minimalną przewagę można było przypisywać drugiemu z wymienionych zespołów. RAControls, jak nazwa wskazuje, kontrolowało pierwszą połowę spotkania i uciekło na dwubramkowe prowadzenie. W dobrym stylu przeważało w kilku istotnych elementach, ale nie obyło się również bez akcentu z drugiej strony boiska. Eco Dla Firm wypełniło plan minimum na tę połowę i trafiło gola kontaktowego, który z większym spokojem pozwoliło temu zespołowi podejść do kolejnych 20 minut gry. Rywalizacja w drugiej połowie nadal była wyrównana, mogliśmy się spodziewać, że nie zobaczymy gradu bramek. Mimo to, te dwa najważniejsze momenty na strzelenie goli wykorzystała ekipa Eco Dla Firm. Bezbłędnie sfinalizowała wypracowane przez siebie momenty i trochę niespodziewanie wyszła na prowadzenie. Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie i z 0-2 na 3-2 Eco Dla Firm wygrywa i wyprzedza swojego poniedziałkowego rywala w tabeli 3 Ligi A.